falownik falownik falownik falownik

KATEGORIE

Automatyka przemysłowa


MAXTER Maciej Stefański


ul. Piławska 2, 82-300 Elbląg

Biuro, realizacja zamówień, faktury, płatności:
tel 531 73 31 35

Doradztwo techniczne, projekty, serwis:
tel. 531 73 31 31


biuro@maxter-automatyka.pl
maxter-automatyka.pl


WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy firmy, dla których nasza oferta może uzupełnić zakres świadczonych usług lub produktów. Jeśli na przykład jesteś dystrybutorem maszyn przemysłowych i w rozmowie z klientem dowiedziałeś się, że ma on problem ze znalezieniem firmy, która mu wykona podłączenie i pomiary elektryczne, to śmiało skontaktuj się z nami lub poinformuj o nas swojego klienta. W zamian za to my poznając ofertę Twojej firmy uzyskując informację od naszego klienta, że ma zamiar zwiększyć park maszynowy lub unowocześnić istniejący, będziemy mogli pokierować go do Ciebie. Z naszego doświadczenia wynika, że taka forma "reklamy" jest skuteczniejsza i bardziej wiarygodna niż np. reklama w gazecie branżowej.

Proponujemy również wymianę informacji o ofercie na stronach firmowych (wymiana linków). Zwiększy to liczbę odwiedzin stron przez potencjalnych klientów oraz podniesie pozycję stron w wyszukiwarkach internetowych, co również może przynieść wymierne korzyści dla obu stron.


Rury precyzyjne

Wózki inwalidzkie

Aikido Elbląg

www.top24.pl

O FIRMIE   REFERENCJE   OFERTA   SPRZEDAŻ PODZESPOŁÓW   WSPÓŁPRACA   KONTAKT

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

automatyka

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży katalogowej ani internetowej. Nasze strony WWW oraz katalogi należy traktować jako informację o asortymencie, a nie jako ofertę handlowa.