falownik falownik falownik falownik

COOPERATION

Zapraszamy do współpracy firmy, dla których nasza oferta może uzupełnić zakres świadczonych usług lub produktów. Jeśli na przykład jesteś dystrybutorem maszyn przemysłowych i w rozmowie z klientem dowiedziałeś się, że ma on problem ze znalezieniem firmy, która mu wykona podłączenie i pomiary elektryczne, to śmiało skontaktuj się z nami lub poinformuj o nas swojego klienta. W zamian za to my poznając ofertę Twojej firmy uzyskując informację od naszego klienta, że ma zamiar zwiększyć park maszynowy lub unowocześnić istniejący, będziemy mogli pokierować go do Ciebie. Z naszego doświadczenia wynika, że taka forma "reklamy" jest skuteczniejsza i bardziej wiarygodna niż np. reklama w gazecie branżowej.

Proponujemy również wymianę informacji o ofercie na stronach firmowych (wymiana linków). Zwiększy to liczbę odwiedzin stron przez potencjalnych klientów oraz podniesie pozycję stron w wyszukiwarkach internetowych, co również może przynieść wymierne korzyści dla obu stron.


Wózki inwalidzkie

Aikido Elbląg

www.top24.pl

ABOUT COMPANY   REFERENCE   OFFER   SALE OF COMPONENTS   COOPERATION   CONTACT

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

automatyka

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży katalogowej ani internetowej. Nasze strony WWW oraz katalogi należy traktować jako informację o asortymencie, a nie jako ofertę handlowa.