falownik falownik falownik falownik

KATEGORIE

- Softstarty ABB

- SOFTSTARTY EURA DRIVES

Automatyka przemysłowa


MAXTER Maciej Stefański


ul. Piławska 2, 82-300 Elbląg

Biuro, realizacja zamówień, faktury, płatności:
tel 531 73 31 35

Doradztwo techniczne, projekty, serwis:
tel. 531 73 31 31


biuro@maxter-automatyka.pl
maxter-automatyka.pl


SOFTSTARTY » Softstarty ABB

PSR - Softstarty kompaktowe
Softstarty PSR mają najbardziej zwartą budową co umożliwia tworzenie jednolitych układów rozruchowych. Łączenie PSR-ów z wyłącznikami silnikowymi w zespolone rozruszniki elektryczne upraszcza i miniaturyzuje system bardziej niżż np. układy gwiazda/trójkąt. Wbudowane w softstarty styczniki obejściowe (bypass) redukują straty energii i upraszczają połączenia. Nastawy za pomocą trzech potencjometrów to jest jeden z najprostszych sposobów, jakie istnieją. Zoptymalizowana charakterystyka pracy zapewnia bardzo łagodny start i zatrzymanie dla wszystkich aplikacji.

PSS - Softstarty klasy średniej
Softstarty PSS nadają się do pracy w linii i wewnętrznym trójkącie są elastycznym rozwiązaniem. Tak jak w softstarty PSR charakteryzują się bardzo prostym sposobem regulacji. Dodatkowo posiadają opcję zdefiniowania i ustawienia ograniczenia prądu rozruchowego dzięki możliwości podłączenia przekładnika prądowego zewnętrznego. Funkcja ta będzie również realizowana w przypadku rozruchu ciężkiego. Softstarty PSS to idealne rozwiązanie gdy wymagana jest duża ilość rozruchów w ciągu godziny.

PSE - wydajne softstarty kompaktowe
Softstarty PSE to pierwsze w świecie aparaty tego typu w wersji kompaktowej z wbudowanym elektronicznym zabezpieczeniem przeciążeniowym silnika i funkcją kontroli momentu dla udoskonalonej regulacji pomp. Kompaktowe wykonanie i najważniejsze funkcje użytkowe stanowią  wydajne i efektywne rozwiązanie. Wyświetlacz z podświetlaniem i czteroprzyciskowa klawiatura zapewniają dodatkowe ułatwienie dotyczące rozbudowanych funkcji urządzenia. Wyświetlacz pokazuje wszystkie potrzebne informacje zarówno podczas uruchamiania / zatrzymywania jak i w trakcie pracy normalnej.

PST(B) - Softstarty zaawansowane

Softstarty PST(B) najbardziej rozbudowane, oferują największą ilość funkcji użytkowych. Zaawansowane zabezpieczenia silnika oraz sam softstart gwarantują bezproblemową pracę napędu. System wstępnego ostrzegania umożliwia wykrycie zakłóceń jeszcze przed koniecznością zatrzymania silnika co zapobiega zbędnym przestojom. Funkcja kontroli momentu została wykonana i przetestowana wspólnie z grupą renomowanych producentów pomp, aby dostarczyć użytkownikom funkcję możliwie najlepiej eliminującą efekt uderzeń wodnych i gwałtownych wzrostów ciśnienia. Łatwa obsługa i konfiguracja dzięki wyświetlaczowi LCD z komunikatami tekstowymi w wybranym języku, wstępnie zaprogramowanymi nastawami dla różnych aplikacji wraz z rejestracją zdarzeń. Dzięki zastosowaniu systemu ABB FieldBusPlug można w dowolnym momencie decydować o wyborze protokołu komunikacyjnego. System fieldbus pozwala nastawiać, sterować i monitorować softstart.

PSTX - Softstarty zaawansowane nowej generacji

Softstarty PSTX to wynik wieloletnich badań nad softstartami zaawansowanymi. Posiadają większość funkcji niezbędnych do sterowania napędami w których nie jest wymagana kontrola prędkości, ale istnieje potrzeba precyzyjnego sterowania momentem obrotowym. Zintegrowane zabezpieczenia, mniejsze wymiary, nowe możliwości komunikacji pozwalają kontrolować napędy w najbardziej zintegrowanych systemach sterowania.

Softstart ABB - dobór

O FIRMIE   REFERENCJE   OFERTA   SPRZEDAŻ PODZESPOŁÓW   WSPÓŁPRACA   KONTAKT

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

automatyka

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży katalogowej ani internetowej. Nasze strony WWW oraz katalogi należy traktować jako informację o asortymencie, a nie jako ofertę handlowa.